Monday, Nov. 20, 2017

منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

نوشته شده توسط:

|

۰۸:۵۲

|

در:

برچسب ها : , ,

منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

mansory f12 stallone 1 منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

هم اکنون منصوری یکی از بزرگترین نام ها ی تیونینگ است و با محصولات خود توانسته طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان برای خود دست و پا کند . مطمئنا تجربه منصوری باعث شده تا استالونه ی جدید به مراتب زیباتر از استالونه ی قبلی از کار در بیاید . این بار منصوری با اضافه کردن قسمتهایی که بهترین کیفیت را دارند چهره ای متفاوت به فراری برلینتا F12 بخشیده است . منصوری همچون سایر محصولاتش از لباسی کربنی برای این مدل بهره برده ، اما در این محصول برخلاف کارهای منصوری در ژنو ۲۰۱۲ از استفاده ی بیش از حد فیبرکربن خبری نیست .

 مهمترین تغییر که برلینتا پس از ایستادن مقابل آیینه به خود دیده تغییر در نمای جلو است . منصوری سعی کرده با اضافه کرد حفره های کربنی برروی کاپوت ، سپری با طراحی جدید که ورودیی هایی بزرگ در دل خود جای داده و همچنین اضافه کردن اسپویلری برای ایجاد نیروی رو به پایین ، نمایی متفاوت ایجاد کند که به حق در این زمینه استادانه عمل کرده است .در نمای جانبی رینگ های ۵ پره سبک ۲۱ اینچ در جلو و ۲۲ اینچ در عقب با طراحی جدید در کنار رکاب های جدید از مهمترین تغییرات است . در نمای عقب اضافه شدن بال کوچک و جایگزینی قطعات کربنی و خروجی های اگزوز با طراحی جدید قابل توجه هستند .

mansory stallone 02 منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

 در قسمت فنی هم تغییرات مهمی اتفاق افتاده است . منصوری با دست کاری ECU و استفاده از سیستم اگزوز اسپرت ، توانسته ۳۵ اسب بخار به این ایتالیایی اضافه کند و قدرت موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری را از ۷۴۰ اسب بخار به ۷۷۵ اسب بخار برساند . پس از این تغییرات میزان گشتاور هم با ۳۵ نیوتن متر افزایش به ۷۲۵ نیوتن متر رسیده است .

مهمترین نقطه ضعف این محصول رنگ آمیزی کابین است که هیچ تناسبی با طراحی متفاوت بیرون ندارد اما با این حال این نوع رنگ آمیزی همچون دیگر محصولات منصوری به سفارش مالک خودرو صورت گرفته است .

منبع : سایت پدال

 mansory stallone 03 منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

mansory f12 stallone 5 منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

خودروی یک میلیون یورویی فراری
سوبارو VIZIV
ماشین لوکس آلفارومئو ۴C

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>