Monday, Dec. 18, 2017

داستر

داستر

داستر

 images b9895575 داستر

شرکت خودروسازی رومانیایی داچیا با اندک تغییراتی که در شاسی بلند خود به نام داستر ایجاد کرده در این دوره از نمایشگاه خودرو ژنو شرکت کرده است.
داستر ماجراجو در رابطه با قابلیت همه‌جارویی خود یک گام فراتر رفته است و آمده است تا لذت بیشتری نسبت به قبل در خلال رانندگی در طبیعت به راننده اهدا کند. تغییرات عمده بخش خارجی این خودرو عبارتند از: نصب چراغ‌های گرد روی ریل‌های سقف، محافظ فلزی زیر سپرهای جلو و عقب، علائم راهنمای قرمز رنگ برای محل قرارگیری جک و حلقه یدک کشی و محافظ‌های جانبی.

همچنین تصویر و نام داستر در طرفین خودرو، نشان از روحیه ماجراجوی آن دارند. از دیگر موارد متمایز در این خودرو می‌توان به نصب یک جلوپنجره ویژه با رنگ مشکی براق اشاره داشت که در هماهنگی با آن قاب آینه‌ها و رینگ‌های ۱۶ اینچی داستر نیز به رنگ تیره درآمده‌اند و تمامی پنجره‌ها برای محافظت در برابر اشعه UV، شکنندگی، گرما و نور خیره کننده مجهز به لایه محافظ شده و تیره شده‌اند.

image news 989 داستر

در داخل کابین نیز تزئینات خاص این نسخه از داچیا داستر به چشم می‌خورد برای مثال می‌توان شاهد یک دستگاه GPS روی داشبورد، دوخت سفید صندلی‌های مشکی و نشان داستر ماجراجو و قطب نما بود، همچنین رنگ مشکی براق کنسول وسط نیز انعکاس دهنده جزئیات نمای ظاهری خودرو در داخل اتاق است. البته برای ایجاد تضاد در این فضا، دست گیره‌های درب‌ها، حلقه دور خروجی‌های هوا و بخشی از غربیلک فرمان به رنگ سفید درآمده‌اند. داستر ماجراجو نسخه محدود بر پایه نسخه Ambiance تولید شده است و در دو رنگ سفید یخچالی و مروارید سیاه قابل انتخاب است و احتمالاً در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۳ وارد بازار خواهد شد.

منبع : پرشین خودرو

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

نادرترین لامبورگینی نسخه اونتادور
نسخه زیبا و قدرتمند رنجروور
ب ام و سری ۲ کوپه

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>