Monday, Oct. 23, 2017

پراید وانت

پراید وانت

پراید وانت

kara s 8 پراید وانت

سایپا ۱۵۱(کارا) اولین وانت سبک کم مصرف شهری در ایران است که علاوه بر انطباق کامل با استاندارد آلایندگی یورو۴، از نظرایمنی نیز از قابلیتهای مناسبی برخورداراست.
بر اساس این گزارش موتور سایپا ۱۵۱ بطورکامل با استاندارهای یورو۴ منطبق است و مراحل طراحی و انجام آزمایش ها و تستهای نهایی این خودرو با موفقیت به پایان رسیده است…
در طراحی موتور ام ۱۳ علاوه بر استانداردهای یورو۴، توسعه و ارتقای فنی و عملکردی محصول نیز درنظر گرفته شده است.توان این موتور ۱۲ درصد و گشتاور موتور ۶ درصد افزایش یافته است. همچنین مصرف سوخت این موتور نیز ۲ الی ۳ درصد نسبت به موتورهای فعلی خانواده x100 کاهش پیداکرده است.
این خودرو یک محصول کاربردی جهت استفاده درمعابر شهری است و با توجه به عدم وجود خودروی کار کوچک و متوسط در ایران، این محصول می تواند بسیاری از نیازهای بازار راتامین کند.

vane پراید وانت

همچنین بدلیل وجود امکانات مناسب در کابین ، کاربری این خودرو می تواند تا سطح پوشش نیاز خانواده نیز پیش برود.
دومین محصولی که در مراسم روز نهم بهمن ماه از آن رونمایی می شود، خودروی سواری X100 اتوماتیک (AMT) است.
سایپا این سیستم را با هدف طراحی مکانیزم اتوماتیک بدون تعویض دنده ابداع کرده که هیچ شباهتی به نمونه های خارجی در آن مشاهده نمی شود.
سیستم AMT ترکیبی از کنترل کننده های مکانیکی و الکترونیکی است که در کنار گیربکس ۵ دنده افزایش سرعت دستی نیز به ایفای نقش می پردازد.
داخلی سازی ۹۰ درصدی و هزینه بسیار پائین آن نسبت به گیربکس اتوماتیک و همچنین سهولت بیشتر در رانندگی و کاهش مصرف سوخت، از ویژگی های سیستم AMT می باشد.

 گردآوری: پارس خودرو

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

نصب موتور OHVG2 بر روی وانت
این خودرو جایگزین ماکسیما می شود
عکس رانا هاچ بک

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>