Monday, Dec. 18, 2017

نصب موتور OHVG2 بر روی وانت

نصب موتور OHVG2 بر روی وانت

نصب موتور OHVG2 بر روی وانت شرکت بهمن موتور

2uagvf6i7w نصب موتور OHVG2 بر روي وانت

به منظور نصب موتور OHVG2 بر روی وانتD2000 شرکت بهمن موتور، مذاکراتی میان ایران خودرو و شرکت مذکور آغاز شده که با نهایی شدن آن، قراردادی میان این دو شرکت در حال انعقاد است که بر اساس آن از این پس موتور OHVG2 بر روی وانت های D2000 نصب خواهد شد.

فرشید افتخاری معاون نیرومحرکه ایران خودرو با بیان این مطلب،‌ گفت: در چارچوب همکاری میان ایران خودرو و شرکت بهمن موتور،ایران خودرو پیشنهادها و الزامات مورد نظر خود برای نصب این موتور بر روی محصولات شرکت بهمن موتور را ارائه داده است.

وی برخورداری از استاندارد یورو۴ را از ویژگی های موتور OHVG2 دانست و گفت: نمونه هایی از این موتور به شرکت بهمن موتور ارائه گردیده که آزمون های لازم نیز بر روی آن با موفقیت انجام شده است.

افتخاری ظرفیت ایران خودرو برای تولید موتور OHVG2 را روزانه ۹۰۰ دستگاه ذکر و اظهار امیدواری کرد با رفع مشکلات موجود در این زمینه، تولید این موتور به ظرفیت واقعی برسد.

معاون نیرومحرکه ایران خودرو افزود: موتور OHVG2 که نسخه بهبود یافته موتور OHV گاز سوز است،در حال حاضر بر روی وانت های باردو و پی یو وان (PU1 )نصب می شود .

وی برخورداری از استاندارد یورو۴ را ویژگی تمامی قوای محرکه مورد استفاده در محصولات ایران خودرو ذکر کرد و اظهار داشت: با توجه به هماهنگی انجام شده، مقرر گردیده است شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز سوخت منطبق با استاندارد یورو ۴ را در شبکه سراسری سوخت رسانی تامین نماید.

منبع: ایکوپرس

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

عکس های مگان
مقایسه فنی دوو سی یلو و پژو ۲۰۶
سه محصول جدید سایپا

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>