Tuesday, Nov. 21, 2017

احتمال تغییر قیمت بنزین

نوشته شده توسط:

|

۰۸:۳۵

|

در:

برچسب ها : , ,

احتمال تغییر قیمت بنزین

احتمال تغییر قیمت بنزین

515fad1bb0f34 احتمال تغییر قیمت بنزین

یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: قیمت‌ حامل‌های انرژی هرچه بخواهد افزایش یابد، در تورم تاثیرگذار است اما اگر چاره‌ای جز تغییر قیمت نباشد، در وضع فعلی بنزین سهمیه‌ای از ۴۰۰ به ۶۰۰ و بنزین آزاد از ۷۰۰ به ۹۰۰ می‌تواند افزایش یابد و نباید افزایشی بیش از این داشته باشد.

به گزارش سایت پارس خودرو به نقل از افکار نیوز، موسی احمدی اظهار کرد: با توجه به تاثیرگذاری افزایش قیمت‌های حامل‌های انرژی در تورم و قیمت‌های جانبی دیگر، در وضعیت فعلی موافق افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیستم.

وی افزود: بنا بوده پرداخت یارانه‌های نقدی از محل افزایشی که در سال قبل وجود داشته، انجام شود لذا همانگونه که تا الان یارانه‌ها را پرداخت کرده‌ایم می‌توانیم از این به بعد هم نسبت به پرداخت آن اقدام کنیم، چراکه این محل قبلا پیش‌بینی شده بود.

وی اضافه کرد: پیش از این بحث‌ها برای افزایش قیمت سوخت برای این بود که میزان یارانه نقدی افزایش یابد در غیراینصورت پرداخت یارانه‌های نقدی از جهت اقتصادی تزریق نقدینگی به بازار و جامعه است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی همچنین تاکید کرد که بهتر است پرداخت یارانه‌ها به جای شیوه نقدی به پرداخت غیرنقدی تبدیل شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

سهمیه بنزین خودرو امشب در کارت سوخت
سهمیه بنزین خرداد
سهمیه ویژه بنزین

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>