Monday, Dec. 18, 2017

قیمت رهیاب ماهواره‌ای خودرو

قیمت رهیاب ماهواره‌ای خودرو

قیمت رهیاب ماهواره‌ای خودرو

1369051780 Untitled 9 قیمت رهیاب ماهواره‌ای خودرو

مسیریابی، نقشه‌خوانی، موقعیت‌یابی و رهیابی به وسیله یک ماواره ایده‌ بدی نمی‌تواند باشد. مخصوصاً برای مسافرت‌ به مناطقی که پیش‌تر نرفته‌اید و بلد نیستید. از سوی دیگر جی‌پی‌اس‌ ایمنی خودرو بعد از دزدی را افزایش می‌دهد.

به گزارش سایت پارس خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، بازار خبر ؛ خیابان دوم، کوچه اول، سمت راست، پلاک ۳، واحد ۲٫ یک آدرس خوب، یک مسافرت خوب را تضمین می‌کند.
اما برای پیمایش از یک شهر به شهر دیگر نمی‌توان روی آدرس‌دهی‌های شفاهی و سنتی حساب خاصی باز کرد.
استفاده از یک مکانیزم کامپیوتری هوشمند که مسیرها را توسط انبوهی از ماهواره‌ها رصد می‌کند، ایده خوبی به نظر می‌رسد. تا حدی که بسیاری از خودروهای امروزی GPS را به عنوان یک استاندارد و نه آپشن روی کنسول خود قرار می‌دهند.
در نظر داشته باشید که آنتی‌دهی یک رهیاب ماهوار‌ه‌ای به کیفیت لوازم ساخت آن بستگی دارد. تاخیر در پاسخگویی یکی از ایرادهای رایج در رهیاب‌های کم کیفیت است.
الزاماً هر سیستم GPS قرار نیست مجهز به مانتیور و نقشه‌های گرافیکی باشد. بسیاری از اتوبوس‌ها برای تعیین مکان و میزان سرعت خود از چنین ساز و کاری استفاده می‌کنند.

rad قیمت رهیاب ماهواره‌ای خودرو

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

مرسدس بنز AMG
قیمت سوبارو لگاسی ۲۰۱۴
ثبات در قیمت خودروهای پر تیراژ داخلی

درباره نویسنده

hamed

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>