Monday, Nov. 20, 2017

تویوتا کرولا مدل ۲۰۱۴

تویوتا کرولا مدل ۲۰۱۴

تویوتا کرولا مدل ۲۰۱۴

t920420 3 تویوتا کرولا مدل 2014

تولید اولین کرولای مدل ۲۰۱۴ مخصوص اروپا، هفته گذشته در ترکیه آغاز شد. این کارخانه ترکیه ای، ۸۵ درصد محصولاتش را به اروپا، خاورمیانه، آفریقا و آسیای مرکزی صادر خواهد کرد. تویوتا برای ساخت کرولای جدید، ۱۵۰ میلیون یورو (۱۹۱۶۷۰۰۰۰ دلار) در این کارخانه سرمایه گذاری کرده است.

کرولا با ظاهری اسپرت تر را در بازارهای آمریکای شمالی به فروش خواهد رساند. کرولای مخصوص اروپا در بازارهای آسیا و اروپا به فروش خواهد رسید چرا که مشتریان این منطقه از خودروهایی با صندلی عقب استقبال می کنند و طراحی لوکس را به طراحی اسپرت ترجیح می دهند.

کرولای جدید، اواسط سال ۲۰۱۴ در هند عرضه خواهد شد. این خودرو موتورهای بنزینی و دیزلی خواهد داشت.

تمرکز این خودرو روی صندلی های عقب است. در حالی که طول و عرض این خودرو به ترتیب ۸ و ۱٫۵سانتی متر افزایش داشته و فاصله بین محور جلو و عقب آن نیز ۱۰ سانتی متر بیش تر شده است، صندلی های جلوی باریک تری در این خودرو دیده می شود.

این مدل جدید، در تمام دنیا دارای موتور بنزینی ۱٫۸ لیتری با قدرت ۱۴۴ اسب بخار یا موتور بنزینی ۲٫۰ لیتری با قدرت ۱۵۳ اسب بخار خواهد بود.

این خودرو، دارای گیربکس های دستی شش سرعته یا اتوماتیک CVT خواهد بود.

 

منبع: خبرخودرو – مجله ماشین

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

تصاویر BMW M235i Coupe
مک لارن P1 مدل ۲۰۱۴
شورلت کامارو Z28

درباره نویسنده

Mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>