Monday, Dec. 18, 2017

فراری ۴۵۸ اسکودریا

فراری ۴۵۸ اسکودریا

فراری ۴۵۸ اسکودریا

ty1 فراری 458 اسکودریا

اخبار جدید حاکی از آن است که فراری در حال ساخت نسخه ای از فراری ۴۵۸ ایتالیا است.

انتظار می رود ۴۵۸ اسکودریا که برای رقابت با لامبورگینی گالاردو ساخته شده است، ماه سپتامبر در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شود.

 خودروهای فراری که دارای نشان اسکودریا هستند، برای کاهش وزن زیاد نیز برنامه ریزی شده اند. فراری f430 اسکودریای قبلی، به لطف بدنه آلومینیومی، ۱۰۰ کیلوگرم سبک تر از نسخه اصلی این خودرو بود، پس می توان انتظار داشت ۴۵۸ اسکودریا نیز چنین کاهش وزنی داشته باشد.

۴۵۸ اسکودریا به خاطر موتور v8 که دارد، یک معیار عملکرد جدید خواهد بود. انتظار می رود طراحی این خودرو تهاجمی تر و ایرودینامیک تر باشد و هواکش هایی بزرگ تر روی سپر جلو و دریچه های هوای عریض تری در پشت داشته باشد. در این صورت هوای بیش تری به موتور ارتقا یافته ۴۵۸ می رسد. قدرت فراری ۴۵۸ استاندارد، ۵۶۲ اسب بخار است اما انتظار می رود قدرت اسکودریا تا ۶۰۰ اسب بخار افزایش یابد.

هنوز فراری رسما در مورد این خودرو توضیح نداده است. البته معمولا این خودروساز زمانی به نمایشگاه خودروی فرانکفورت توجه نشان می دهد که خودروی جدیدی برای رونمایی داشته باشد. در سال ۲۰۰۷، فراری f430 اسکودریا و در سال ۲۰۰۹، فراری ۴۵۸ ایتالیا رونمایی شدند. در نمایشگاه خودروی فرانکفورت سال ۲۰۱۱ نیز فراری، از ۴۵۸ اسپایدر رونمایی کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

نادرترین لامبورگینی نسخه اونتادور
نسخه زیبا و قدرتمند رنجروور
ب ام و سری ۲ کوپه

درباره نویسنده

Mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>