Tuesday, Nov. 21, 2017

تولید مدل سدان تویوتا GT86

تولید مدل سدان تویوتا GT86

gt تولید مدل سدان تویوتا GT86

 مدل اسپرت gt86 یکى از موفق ترین خودروهاى دهه اخیر تویوتا است، که با توجه به قیمت کم آن، موفق به جذب اکثر خودرودوستان در سراسر جهان شده است. خودرویى که به تازگى به ایران هم راه یافته و تابه حال فروش نسبتاً قابل قبولى در کشورمان داشته است.
حال تویوتا اعلام کرده که قصد تولید نمونه چهار در این خودرو را دارد و بدین وسیله چندین عکس از این خودرو را در اینترنت منتشر کرده که با واکنش مثبت و منفى بسیارى روبرو شده است.

 بعضى از کارشناسان معتقدند که اگر این سدان بتواند مانند مدل کوپه عمل کند و قیمت پایینى هم داشته باشد، حتماً موفق مى شود. از طرف دیگر منقدان هم معتقدند که gt86 از اول به عنوان یک کوپه دو در طراحى شده و اگر بخواهیم دو در به آن اضافه کنیم، با یک فاجعه روبرو مى شویم. به هر حال تویوتا مصمم به تولید این خودرو با صد میلیمتر عرض بیشتر به همراه پیشرانه سابق ۲ لیترى ۲۰۰ اسب بخارى است و همچنین شایعاتى مبنى بر وجود پیشرانه هیبریدى با قدرت ۲۶۰ اسب بخار هم به گوش مى رسد.

تویوتا اعلام کرده که مصرف سوخت مدل سدان ۱۵ درصد از مدل کوپه کمتر است و فروش آن از سال ۲۰۱۵ شروع مى شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

درباره نویسنده

mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>