Monday, Dec. 18, 2017

مرسدس S کلاس ۲۰۱۴ ضد گلوله

مرسدس S کلاس ۲۰۱۴ ضد گلوله

شاید نام transeco براى ما کمى ناآشنا باشد اما براى سیاستمداران و مسئولین حداقل در این سى سال اخیر، کاملا آشنا و مشخص است زیرا کمتر مسئولى در جهان پیدا شده که سوار خودروهاى این شرکت نشود و پا به جاهاى خطرناک بگذارد.

benz مرسدس S کلاس 2014 ضد گلوله

اخیراً تیونر آلمانى transeco که متخصص ساخت خودروهاى زرهى است، از جدیدترین مدل خود که بر پایه نسل جدید کلاس s ساخته شده، رونمایى کرده است.
حال این شرکت از محصول جدید خود که یک بنز کلاس s جدید است، رونمایى و کمى از اطلاعات آنرا براى جلب نظر مشتریان، منتشر کرده است.

طبق گفته transeco این خودرو در سطح هفت ساخته شده، یعنى تمام بدنه ى این خودرو توان مقاومت در برابر شلیک مگنوم ۳۵۷ و یا m16 را دارد. همچنین زیر خودرو کاملاً بسته شده و مى تواند انفجار نارنجک dm51 را در زیر خود تحمل کند.

شاید پیش خودتان فکر کنید که اگر به تایرها شلیک و آنرا پنچر کنیم شاید بتوانیم این خودرو را مغلوب کنیم اما مهندسان transeco فکر اینجا را هم کرده اند و تایرهایى با ویژگى باد شدن اضطرارى در این خودرو قرار داده اند، یعنى در صورت شلیک شدن به تایرها، انها قادرند ۵۰ کیلومتر را با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت بدون هیچ ایرادى طى کنند.

بدنه از باترى و سایر قطعات الکترونیکى و حیاتى خود محافظت مى کند تا دیگر هیچ نقطه ضعفى نداشته باشد. درهاى خودرو به علت زرهى شدن، بسیار سنگین شده اند بدین وسیله، transeco تمام لولاهاى آنرا را با لولاهاى تقویت شده تویض کرده است.

از جمله ویژگى هاى دیگر این خودرو مى توان به شیشه هاى چند لایه و سپر تقویت شده ى آن اشاره کرد. یکى از ایراد هاى خودروهاى زرهى، وزن بیش از حد آنهاست اما این خودرو با ۳۳۲۰ کیلوگرم بسیار سبک تر و چابک تر از رقیبانش است و مى تواند گزینه خوبى براى سیاستمداران باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

درباره نویسنده

Mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>