Monday, Dec. 18, 2017

هیوندای i20 جدید

نوشته شده توسط:

|

۱۰:۳۱

|

در:

برچسب ها : ,

car هیوندای i20 جدید

علیرغم عرضه نسخه فیس لیفت i20 در سال ۲۰۱۲، مدل کاملا جدیدی در بخش b رقابتی برای برنامه هیوندای مبنی بر افزایش سهم بازار اروپا از ۳٫۵ درصد کنونی به ۵ درصد در سال ۲۰۲۰، به نظر ضروری می آید.

تصاویری از هیوندای i20 بعدی قبل از رونمایی در پاییز سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

i20 کاملا جدید در مقایسه با مدل قبلی اش بزرگ تر بوده و در نتیجه فضای داخل اطاق بیش تری خواهد داشت. طراحی این خودرو مانند ظاهر جدیدترین i10 خواهد بود.

به نظر می رسد در خودروی جاده ای عالی i20 موتور توربوی ۱٫۶ لیتری به کار رفته و این خودرو را در رقابت با فورد فیستا st قرار دهد.نمونه آزمون i20 در حال آزمون در جنوب اروپا دیده شده بود و این خودرو کاملا بر اساس نیاز بازار اروپا ساخته خواهد شد.

گمان می رود i20 نوین اولین خودرویی باشد که از نشان عملکردی n جدید بهره می برد که برای تمام خودروهای عالی هیوندای به کار خواهد رفت.

احتمالا این خودرو در کارخانه هیوندای در ترکیه ساخته خواهد شد.

از سال ۲۰۱۴، ۹۰ درصد خودروهای هیوندای ساخته شده در اروپا در همین منطقه به فروش خواهند رسید و این خودروساز امیدوار است سالانه ۱۰۰ هزار خودروی گروه b را در آنجا عرضه کند. i20 جدید یکی از ۲۲ خودروی نوینی است که هیوندای طی چهار سال آینده عرضه خواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

مرسدس S کلاس ۲۰۱۴ ضد گلوله

درباره نویسنده

mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>