Monday, Dec. 18, 2017

شاسی بلندهای ب ام و برای سال ۲۰۱۴

ب ام و قصد دارد امسال ۳ شاسی بلند جدید را عرضه کند و بخش m آن نیز برنامه ریزی کرده است تا ۲ مدل جدید را معرفی کند.

bmw شاسی بلندهای ب ام و برای سال 2014

در ابتدا نسخه تولید شده x4 ماه آوریل در نمایشگاه خودروی نیوروک رونمایی خواهد شد. این مدل کراس اوور اسپرت تر از خودروی کانسپت مدل ۲۰۱۳ با همین نام پیروی می کند.

عرضه x4 با معرفی فیس لیفتی برای x3 مصادف خواهد شد که قسمت جلوی جدید شبیه به x4خواهد داشت.

 برای این خودرو طیفی از موتورهای چهار و شش سیلندر بنزینی و دیزلی و یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و سیستم فرمان اسپرت تغییرپذیر عرضه خواهند شد.

پس از x3 اصلاح شده و x4، x6 کاملا جدید عرضه خواهد شد. این خودرو پس از رونمایی ماه اوت در نمایشگاه خودروی مسکو، ماه نوامبر در انگلستان عرضه خواهد شد.

از سال ۲۰۰۸ که اولین نسل x6 عرضه شد بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه آن فروخته شده اند. این مدل جدید بر اساس همین موفقیت ساخته خواهد شد. یک نسخه x6 m نیز در کنار مدل x5 m در پایان سال عرضه خواهد شد.

این خودروها از موتور تواین توربوی ۴٫۴ لیتری v8 به کار رفته در مدل های نسل اول x6 m و x5 m اما با افزایش قدرت و گشتاور بهره خواهند برد. میزان مصرف سوخت و آلایندگی این خودروها نیز ارتقا خواهد یافت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

فیس لیفت ب ام و X3
تولید اولین شاسی بلند لامبورگینی
شاسی بلند جگوار C-X17 کانسپت

درباره نویسنده

mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>