Monday, Dec. 18, 2017

مرسدس بنز S کلاس کوپه ۲۰۱۵

نوشته شده توسط:

|

۱۴:۱۳

|

در:

برچسب ها :

مرسدس بنز، از s کلاس کوپه ۲۰۱۵ در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد کرد.

t921123 10 مرسدس بنز S کلاس کوپه 2015

نخستین مدل این سری s550 کوپه بوده که از پیشرانه ۴٫۷ لیتری توئین توربو ۸ سیلندر خورجینی به قدرت ۴۹۹ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر سود می برد و قادر است در ۴٫۸ ثانیه، از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد! ابعاد این ماشین به ترتیب معادل ۱۹۸، ۷۵ و ۵۶ اینچ بوده و فاصله بین دو محور آن برابر با ۱۱۶ اینچ است.

شایان توجه اینکه، به احتمال زیاد، مدل بعدی این خانواده s600 کوپه خواهد بود که با پیشرانه ۱۲ سیلندر خورجینی ۶ لیتری، به قدرت و گشتاور ۵۱۶ اسب بخار و ۸۳۰ نیوتن متر به بازار می آید. مدل s63 amg کوپه نیز با پیشرانه ۵٫۵ لیتری ۸ سیلندر خورجینی توئین توربو به قدرت ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۹ نیوتن متر در راه است.
همانند هر s کلاس دیگری، در این مدل هم از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده که از میان برخی از آنها می توان این موارد را برشمرد: سامانه curve-tilting که برای نخستین بار در دنیا استفاده می شود و با کمک دوربین های استریو، اطراف ماشین را تحت نظر می‏گیرد، نمایشگر اطلاعات ضروری روی شیشه جلو، کنترل فعال بدنه، کروز کنترل قابل تطبیق، کنترل فعال تعویض خط حرکت، دو سیستم صوتی پیشرفته، رنگ های جدید برای تزئین فضای داخلی، نوربالای فعال و ده ها مورد دیگر.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

مرسدس S کلاس ۲۰۱۴ ضد گلوله

درباره نویسنده

mahdi

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>